Наші постачальники – Ukrpol

Наші постачальники

news icon
International paper - Американська компанія, що є світовим лідером з виробництва різного роду паперових виробів. Компанія має провідну ідею — створення максимально можливих умов для людської безпеки. Тому у переліку товарів, створених нею, фігурують одноразові серветки та рушнички, а на заводах запроваджені особливі технології, покликані забезпечити абсолютно безпечне середовище для співробітників. Компанія має представництва у 24 країнах світу й забезпечує роботою 50 тисяч людей. Для виробництва товарів застосовується як вторинна сировина, так і первинні волокна, одержані з промислових відновлювальних лісів. Підприємства цього бренду виготовляють звичайний картон для упаковки та ламінований. Також в асортименті присутній гофрокартон.
news icon
MM Karton AG - Австрійський концерн, що є одним з найбільших у Європі виробників картону. Концерн об'єднує понад 30 заводів, які переробляють вторинну сировину на картон. Підприємства, що належать цьому бренду, є й на території України — Черкащині. Останнім часом компанія на замовлення клієнтів запровадила лінійку виробництва картону з первинних волокон. Це дозволило створити ідеально безпечний картон, який можна застосовувати для харчової продукції. Компанія була нагороджена престижною премією Business Superbrand-2017 як інноваційне підприємство. Концерн щорічно виробляє 150 мільйонів тонн картону з різними технічними характеристиками.
news icon
Metsa board - Європейський лідер з виробництва картону преміум-класу. Для створення своєї продукції застосовує первинні волокна. Компанія застосовує технології еко-френдлі, тому зокрема створює картон з покриттям, що відштовхує вологу. За якістю він нагадує пластмасу, проте його дуже просто переробляти. Продукція безпечна й затребувана зокрема у підприємствах харчової промисловості та закладах фаст-фуду у якості упаковки харчової продукції.
news icon
Київський Картонно-паперовий комбінат - одне з найбільших підприємств з виробництва картонно-паперової продукції в Європі. Воно забезпечує 30% потреб України у цій продукції, а потужність переробки вторинної сировини досягає 1500 тонн на добу. Підприємство має замкнений цикл виробництва від збору вторсировии до випуску готової продукції. Компанія реалізує на території країни та далеко за її межами тарний картон, гофрокартон, крейдований і некрейдований картон.
news icon
Storenso - Шведсько-угорська корпорація, що утворилася у 1998 році шляхом злиття двох компаній. Втім, історія цієї виробничої структури починається багато століть тому. Stora була найстарішою корпорацією на планеті, адже отримала дозвіл на свою діяльність від короля Швеції ще у XIV столітті! На сьогодні корпорація присутня у 35 країнах світу, на її підприємствах працюють 26 тисяч осіб. Концерн є провідним світовим виробником картону з вторинної сировини, проте має в асортименті й картон, створений з первинних волокон. Інноваційний підхід до виробництва дозволяє організувати виробничий процес так, щоб він не завдавав шкоди для екології. Картон виробництва цієї компанії затребуваний видавництвами, промисловими підприємствами, навіть будівельними компаніями.
news icon
Umka - Сербська компанія з виробництва хромового білого картону з вторинної сировини. Потужність підприємств — 130 мільйонів тонн картону з різними видами покриття. Продукція затребувана у Сербії та за її межами, зокрема високо цінується на території Європейського Союзу. Компанія випускає картон у листах та рулонах. Продукція затребувана у якості пакувального матеріалу для товарів харчової промисловості, хімічної, легкої , машинобудівної, текстильної, тютюнової та багатьох інших галузей.