Умови користування сайтом Ukrpol

Остання зміна: 15 Червні 2024

Ці Умови користування («Умови») регулюють відносини між Ukrpol.ua («Сервіс», «ми», «нас», «наш») та Вами («ви», «ваш») щодо доступу до функціональних можливостей вебсайту https://ukrpol.ua/.

Ми рекомендуємо уважно переглянути ці Умови. Будь-яке використання Сайту, Послуг та будь-якої інформації та контенту, що розміщені на них, регулюється умовами, викладеними тут.

ЗАХОДЯЧИ НА ЧИ ВИКОРИСТОВУЮЧИ САЙТ ТА ПОСЛУГИ, ВИ ПОГОДЖУЄТЕСЯ НА ОБОВ’ЯЗКОВІСТЬ ДЛЯ ВАС (1) ЦИХ УМОВ, (2) ПОВІДОМЛЕННЯ ПРО ОБРОБКУ ПЕРСОНАЛЬНИХ ДАНИХ. ЯКЩО ВИ НЕ ПОГОДЖУЄТЕСЯ З ЦИМИ УМОВАМИ, БУДЬ ЛАСКА, НЕ КОРИСТУЙТЕСЯ САЙТОМ ТА ПОСЛУГАМИ. ТЕРМІНИ З ВЕЛИКОЇ ЛІТЕРИ, ЯКІ МІСТЯТЬСЯ У ЦИХ УМОВАХ, ВИКОРИСТОВУЮТЬСЯ ЛИШЕ ДЛЯ ОЗНАЙОМЛЕННЯ З УМОВАМИ САЙТУ.

1. Загальні положення Угоди

1.1. Терміни

Сайт – це вебсайт https://ukrpol.ua/ та його субдомени, за допомогою якого Компанія може надавати Послуги Відвідувачам.

Відвідувач – це фізична особа, яка використовує Сайт для отримання наших Послуг.

Послуги – це функціонал доступний Відвідувачам Сайту.

1.2. Хто ми?

Сайт належить і управляється ТОВ «Видавничий дім «Укрпол» (далі – «Компанія»), юридичною особою, що зареєстрована і діє відповідно до законодавства України, та її уповноваженими представниками та підрядниками.

1.3. Зміни до Умов

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд будь-коли змінювати або замінювати ці Умови шляхом розміщення оновленої версії на Сайті.

Подальше використання Сервісу та Послуг після опублікування змін буде означати вашу згоду з оновленими Умовами. Ми докладемо розумних зусиль, щоб повідомити вас про такі зміни, але це ваша відповідальність періодично переглядати ці Умови на випадок можливих змін.

2. Що ви отримаєте?

2.1. Послуги

Ми пропонуємо вам доступ до функціональних можливостей Сервісу відповідно до положень цих Умов.

Коли ви відвідуєте Сервіс, ви можете:

 • 2.1.1 ознайомлюватись із усім вмістом Сервісу, що включає:
  • a. каталог доступної продукції Компанії;
  • b. інформацію про обладнання, що використовується в виробництві продукції;
  • c. інформацію про Компанію та її контактні дані;
  • d. інші інформаційні матеріали.
 • 2.1.2 переходити за посиланнями, розміщеними на Сайті, на сторінки соціальних мереж Компанії;
 • 2.1.3 зробити замовлення за допомогою форми зворотного зв’язку;
 • 2.1.4 зв’язуватись з Компанією за допомогою засобів зв’язку, розміщених на Сайті.

2.2. Ліцензія

Усі права, правові титули та інтереси на Сервіс та ті, що виникають у зв'язку з Сервісом та наданням Послуг, належить нам, нашим ліцензіарам, філіям або призначеним третім особам, якщо такі є.

Цими Умовами ми надаємо вам відкличну, обмежену, невиключну, не підлягаючу передачі та повторному ліцензуванню, чинну на території всього світу ліцензію на доступ та використання нашого Сервісу та його функціональних можливостей відповідно до цих Умов. Ця ліцензія не включає жодних прав на перепродаж Послуги або будь-яким іншим чином надання Послуг третім особам.

2.2. Зміни до Сервісу

Ми залишаємо за собою право на власний розсуд змінювати, модифікувати, припиняти чи тимчасово призупиняти надання Послуг, встановлювати обмеження на деякі функції Сервісу та Послуг у будь-який час та без попереднього повідомлення.

Доступ до Сервісу та/або Послуг може час від часу бути недоступним, затримуватися, обмежуватися або сповільнюватися через, зокрема:

 • несправність роботи сервера, мережі, обладнання (включаючи ваш власний пристрій), ліній зв'язку та іншого електронного й механічного обладнання;
 • збій роботи програмного забезпечення, включаючи, серед іншого, дефекти, помилки, віруси, проблеми з конфігурацією, несумісність систем, службових програм або додатків, роботи програм скринінгу, нечитабельність коду або порушення певних документів чи іншого вмісту;
 • перевантаження потужностей системи;
 • шкоду, завдану значною непогодою, землетрусами, війнами, повстаннями, заворушеннями, народним хвилюванням, аварією, пожежею, пошкодженням, завданим водною стихією, вибухом, механічною поломкою або стихійним лихом;
 • переривання (часткове чи повне) енергопостачання чи іншої комунальної послуги;
 • страйк або інше призупинення (часткове чи повне) роботи;
 • державні чи нормативні обмеження, судові рішення чи інше зовнішнє втручання; або
 • будь-які інші причини (схожі, чи несхожі на будь-яку з вищезазначених), які знаходяться за межами нашого контролю.
3. Як ви можете отримати доступ до та користуватися нашим Сервісом та Послугами?

3.1. Доступність

Щоб отримати доступ до Сервісу та Послуг або використовувати їх, ви заявляєте та гарантуєте, що маєте право, повноваження та правоздатність і дієздатність укладати ці Умови та дотримуватися всіх положень цих Умов.

Якщо ви використовуєте Сервіс від імені юридичної особи, ви заявляєте та гарантуєте, що маєте право та повноваження укладати ці Умови від імені такої юридичної особи та зобов’язувати її положеннями цих Умов.

3.2. Як ви НЕ можете використовувати наш Сервіс?

Отримуючи доступ до нашого Сервісу та використовуючи наші Послуги, ви погоджуєтесь, що ВИ НЕ МОЖЕТЕ:

 • використовувати Сервіс та Послуги таким чином, що:
 • (i) порушує будь-який закон, нормативний акт, підзаконний нормативний акт, або ці Умови;

  (ii) порушує права інтелектуальної власності або будь-які інші права третіх осіб;

  (iii) є шкідливим, шахрайським, оманливим, загрозливим, наклепницьким, непристойним або іншим чином небажаним використанням;

  (iv) порушує безпеку будь-якої комп'ютерної мережі або зламує будь-які паролі чи коди шифрування безпеки.

 • модифікувати, здійснювати розкриття технології, декомпілювати, розбирати, копіювати або іншим чином намагатися отримати вихідний код або іншу комерційну таємницю з або про Сервіс або будь-яку з Послуг чи технологій, окрім випадків, прямо передбачених цими Умовами, та тільки в тих межах, як це передбачено чинним законодавством, без отримання згоди;
 • збирати дані з Сервісу за допомогою автоматизованих засобів (ботів, spiders, scrapers чи еквівалентних засобів) або шляхом обходу будь-яких технічних заходів для запобігання забороненій діяльності на Сайті;
 • використовувати або намагатися використовувати будь-яких scrapers, роботів, ботів, spiders, видобуток даних або будь-який інший автоматизований пристрій, програму, інструмент, алгоритм, процес або методологію чи ручний процес, що має подібний функціонал, для доступу, отримання, копіювання або моніторингу за будь-якою частиною Сервісу;
 • використовувати будь-який пристрій, програмне забезпечення, алгоритм, файл чи інший інструмент або технологію, включаючи, але не обмежуючись, віруси, троянських коней, вірусів-хробаків, бомби відкладеної дії або кенсел-боти, призначені для пошкодження нашого Сервісу або втручання в нього, або для негласного перехоплення чи експропріації будь-якої системи, даних із Сервісу;
 • порушувати безпеку Сервісу або намагатися отримати несанкціонований доступ до Сервісу, даних, матеріалів, інформації, комп’ютерних систем або мереж, підключених до будь-якого сервера, пов’язаного з Сервісом.
4. Інтелектуальна власність

4.1. Наш Контент

Весь контент, інформація, дизайн, текст, графіка, візуальні інтерфейси, інтерактивні функції, логотипи, компіляції, вихідний та об’єктний код та інші матеріали, що стосуються Сервісу та Послуг, включаючи, без обмежень, логотипи, компіляції, вихідний та об’єктний код та інші матеріали щодо Сервісу та Послуг («Наш Контент») (i) захищаються відповідним авторським правом, торговими марками та іншими правами власності (включаючи, але не обмежуючись, правами інтелектуальної власності), (ii) належать нам або одній з наших афілійованих осіб, чи надані нам на умовах ліцензії, та (iii) захищені українським та міжнародним законодавством про авторське право, торговельні марки, патенти, комерційну таємницю та іншим законодавством про інтелектуальну власність або майнові права.

Модифікація, відтворення, розповсюдження, продаж, ліцензування, декомпіляція, копіювання, перерозподіл, використання або публікація будь-якої частини Сервісу або Нашого Контенту, якщо це прямо не дозволено цими Умовами або іншим чином, суворо заборонено. Використання Сервісу не дає вам права власності на будь-які права інтелектуальної власності на будь-який контент, документи та інші матеріали, до яких ви отримуєте доступ. Розміщення інформації або матеріалів на Сайті не означає відмову від будь-якого права на таку інформацію та матеріали.

5. Відмова від Гарантій

Ви використовуєте Сервіс на власний розсуд та ризик. У максимально дозволеному законодавством обсязі, Сервіс і послуги надаються нами «як є» і «як доступно» та ми не надаємо, наскільки це можливо, будь-яких гарантій, явних чи тих, що припускаються, включаючи, та не обмежуючись, гарантій стосовно придатності для конкретного призначення, стосовно відсутності порушення прав третіх осіб, точності, доступності. Ми не запевняємо і не гарантуємо, що Сервіс не буде містити втрат, руйнувань, кібер-атак, вірусів, втручання, хакерського взлому, шкідливого програмного забезпечення або іншого порушення безпеки, і ми не несемо жодної відповідальності щодо цього.

Ми докладаємо розумні зусилля з тим, щоб інформація, що міститься на Сайті була достовірною та оновленою, однак ми не гарантуємо, що дані на Сайті є повними та точними. Для отримання актуальних даних щодо пропозицій Компанії чи щодо будь-яких інших питань, ви можете звертатись до нас за допомогою контактних даних, доступних на Сайті.

6. Обмеження відповідальності

Ми не несемо відповідальності за ваше використання Сервісу і будь-яких доступних послуг. Зокрема, ми та наші афілійовані особи не несемо відповідальності за реальні, прямі, непрямі, збитки чи іншу відповідальність або шкоду, які виникли на підставі порушення зобов’язань, включаючи та не обмежуючись, ваше використання чи неможливість використання Сервісу або будь-яке переривання такого використання. Ми не несемо жодної відповідальності за неможливість чи затримку в доступі, чи використанні Сервісу та послуг, які виникають через обставини, що знаходяться поза межами нашого розумного контролю.

Ми не є і не повинні нести відповідальності за будь-яку взаємодію між Відвідувачами Сервісу і третіми сторонами, на чиї вебсайти містяться посилання на Сайті. Ми не несемо відповідальності у випадку будь-якої втрати або шкоди, які виникають внаслідок використання Сервісу.

7. Прикінцеві Положення

7.1.Повнота договору та неподільність

Ці Умови замінюють усі попередні умови, домовленості, обговорення та пропозиції щодо Сервісу і становлять повну угоду між вами та нами щодо доступу та використання Сервісу та Послуг.

Неможливість застосувати будь-яке право чи положення цих Умов не становитиме відмову від такого права чи положення. Якщо будь-яка частина цих Умов буде такою, що не підлягає виконанню, ця частина не впливатиме на виконання інших частин Умов, які діють у повному обсязі.

7.2. Передача

Ви не можете переуступати або передавати ці Умови та будь-які пов'язані з ними права чи обов'язки або засоби захисту прав за цими Умовами без нашої попередньої згоди. Ми можемо вільно передавати права за цими Умовами або передавати в субпідряд свої зобов'язання без обмежень.

7.3. Застосовне право

Ми здійснюємо свою діяльність та здійснюємо менеджмент Сервісу з нашого офісу в Україні. Усі питання, що стосуються Сервісу та Послуг або цих Умов, регулюються чинним законодавством України, без урахування колізійних положень.

7.4. Посилання на інші вебсайти

Наш Сервіс може містити посилання на сторонні вебсайти, які нам не належать і які ми не контролюємо. Ми не контролюємо і не несемо відповідальності за контент, політики приватності чи діяльність будь-яких сторонніх вебсайтів або сервісів. Ми наполегливо рекомендуємо ознайомитися з умовами користування та політикою приватності будь-якого стороннього вебсайту, який ви відвідуєте.

7.5. Строк Умов та їх розірвання

Ці Умови залишатимуться в силі та діятимуть до тих пір, поки ви продовжуватимете отримувати доступ до нашого Сервісу та Послуг. Усі положення цих Умов, які за своєю природою повинні діяти після припинення дії Умов, залишаються чинними після припинення дії Умов, у тому числі без обмежень, ті, що стосуються відмови від гарантій та обмеження відповідальності.

7.6. Зв’язатися з нами

Якщо у вас виникнуть будь-які запитання щодо цих Умов чи Сервісу, будь ласка, зв’яжіться з нами електронною поштою: ukrpol@ukrpol.ua або за допомогою інших засобів зв’язку, розміщених на Сайті.