Heidelberg

Працюємо на обладнанні німецької компанії Heidelberg — світового лідера у виробництві устаткування для листового офсетного друку. Це найбільш поширена технологія при виготовленні комерційної та пакувальної поліграфічної продукції.

Поліграфічне обладнання цієї компанії оптимальне по автоматизації та продуктивності серед друкованих машин. Тому можемо гарантувати ідеальне виконання замовлень.

Equipments image

Переваги для клієнтів:

Card icon

Можливість виконання замовлення у стислі терміни

Card icon

Найвищий рівень якості друку

Card icon

Зменшення собівартості виробів

Card icon

Швидкий процес налагодження і друку

Equipments image

Bobst

У нашому парку обладнання є устаткування швейцарської компанії BOBST. Вона спеціалізується на виробництві обладнання для флексодруку і ротаційної висічки з 1923 року. BOBST — світовий лідер постачання обладнання та послуг для виробників упаковки. Серед переваг цих виробничих ліній — точність, універсальність та продуктивність.

KBA

Використовуємо у виробництві друкарські машини німецького концерну Koenig & Bauer-Albert AG, одного з найбільших виробників офсетних машин світу. Перша фабрика цього концерну була заснована в серпні 1817 року в місті Вюрцбург і вона досі працює. Завдяки використанню друкарських машин КВА ми виготовляємо продукцію найвищої якості.

Equipments image
Equipments image

Технологічні операції Укрпол

Ми впровадили увесь необхідний набір технологічних процесів для виготовлення продукції. Зокрема, на виробничих майданчиках залучені машини, які забезпечують:

Друк

Висікання

Різання паперу

Лакування

Тиснення та конгрев

Ламінування

Флотування

Склеювання

Фальцювання

Нанесення голограм

Зшивання

Вклеювання віконечок

Склейка конвертів

Зворотній зв’язок

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом