2021 рік

Станом на 2021 рік компанія виготовляє поліграфічну продукцію на трьох виробничих площадках. Цехи обладнані сучасним устаткуванням від кращих виробників світу. Робочий штат підприємства налічує понад 600 кваліфікованих працівників. Наші представництва працюють у Києві, Львові, Дніпрі та столиці Польщі — Варшаві.

About us image
Slide image
Slide image
Slide image
Slide image
Slide image
Slide image
Slide image
Slide image

Заснування та початок роботи

Компанію заснував Сергій Ковальчук у 1997 році. Спершу підприємство позиціювало себе як друкарня оперативного друку, але продумана система роботи та залучення нових технологій допомогли “Укрпол” стати одним із лідерів поліграфічної галузі в Україні.

Запровадження виробництва етикеток

У 2000 році цехи компанії уже займають площу 1 000 м². Це дало змогу встановити нове обладнання та розпочати виробництво оздоблених фольгою етикеток.

Розширення підприємства

Зростання попиту на продукцію “Укрпол” сприяло розширенню виробничих потужностей. У 2004-му відкрився новий цех площею 5 000 м². Розширився й асортимент: найбільший попит мають паперові етикетки, книги та рекламно-журнальна продукція.

Оновлення технологій

З 2005 по 2007 роки відбувається вдосконалення технологій. Компанія впроваджує автоматизовану систему управління технологічними процесами A-System, що дозволяє мінімізувати відсоток браку та оптимізувати виконання замовлень. У 2007 році впроваджується система управління якістю — ISO 9001.

Відкрито другий виробничий корпус

У червні 2010 року побудовано другий виробничий майданчик площею 10 000 м². Його призначення — виготовлення картонної упаковки, яка має попит у харчовій, алкогольній, фармацевтичній, парфумерно-косметичній та інших галузях. У корпусі також розмістився головний офіс компанії.

Зростання виробничих потужностей

У 2015–2017 роках відбувається збільшення кількості виробничих ліній. Відтепер “Укрпол“ пропонує такі послуги, як нанесення голограм, покриття виробів ламінацією, створення 3D упаковки, конвертів та інших видів продукції.На підприємстві запроваджуються нові стандарти: ISO 22000 (HACCP) та FSC®-STD-40-004.

Відкриття дільниці гнучкої упаковки

2019 рік для підприємства завершився відкриттям дільниці з виготовлення гнучкого паковання на основі алюмінієвої фольги для фармацевтичної, харчової та побутової промисловості.

Ребрендинг та перехід на нові стандарти безпеки

На початку 2021 року компанія здійснила оновлення логотипу та фірмової айдентики. У цьому ж році підприємство впровадило стандарт BRCGS Packaging and Packaging Materials, що дало змогу розширити доступ до європейського ринку.

About us image

Продукція Укрпол

Усі матеріали та сировина, які використовуються під час виробництва нашої продукції, відповідають європейським стандартам.

About us image

Цінності компанії

Card icon
Якість та інновації

З першого дня роботи компанії стежимо за розвитком технологій та регулярно впроваджуємо інновації. Наша продукція якісна, безпечна та має виправдану ціну.

Card icon
Увага до клієнтів

Надаємо комфортне та дбайливе обслуговування. Прислухаємось до потреб клієнтів, щоб втілювати їх найвибагливіші побажання.

Card icon
Реалізація потреб

Навіть якщо не можемо виконати замовлення — запропонуємо варіант співпраці. Хочемо бути першими для усіх ваших потреб, що стосуються друку та поліграфії.

Card icon
Акцент на спілкуванні

Ми відкриті до спілкування та нових ідей. Створюємо оптимальні умови для комунікації з клієнтами та всередині організації.

Card icon
Довготривалі відносини

Будуємо тривалі стосунки з клієнтами, співробітниками та постачальниками.

Card icon
Працьовитість

Виконуємо замовлення вчасно. “Укрпол” — міцна та дружна родина, готова до плідної роботи.

Card icon
Безупинний розвиток

Ми постійно вчимося та зростаємо професійно. Завдяки цьому відкриваємо нові можливості.

Card icon
Екологічна сталість

Компанія «Ukrpol» усвідомлює важливість ведення відповідального бізнесу та активно підтримує прагнення до збереження екологічного середовища.

Сертифікація якості та процесів виробництва згідно зі світовими стандартами

Ми постійно вдосконалюємось та впроваджуємо нові міжнародні стандарти, які підтверджують виготовлення продукції на високому рівні якості та безпечності. Наша компанія відповідає вимогам системи управління якістю ISO 9001, системи управління безпечністю харчових продуктів BRCGS PPM та системи управління ланцюгом постачань FSC®-STD-40-004.

Certificat
Certificat
Certificat

Участь у виставках та конференціях

На запрошення партнерів і виробників поліграфічного обладнання — Heidelberg, Bobst, KBA та «Українська поліграфічна група», — “Укрпол” постійний учасник виставок та конференцій за їхньою участю.

About us image

Нагороди Компанії

Найкращий вітчизняний товар року 2006

Лідер пакування в Україні 2006-2007

Підприємство року 2013

Експортер року 2018

Зворотній зв’язок

Заповніть форму і ми зв'яжемося з вами найближчим часом