Постачальники Укрпол

MM BOARD & PAPER

Австрійський концерн, що є одним з найбільших у Європі виробників картону. Концерн об'єднує понад 30 заводів, які переробляють вторинну сировину на картон. Підприємства, що належать цьому бренду, є й на території України — Черкащині. Останнім часом компанія на замовлення клієнтів запровадила лінійку виробництва картону з первинних волокон. Це дозволило створити ідеально безпечний картон, який можна застосовувати для харчової продукції. Компанія була нагороджена престижною премією Business Superbrand-2017 як інноваційне підприємство. Концерн щорічно виробляє 150 мільйонів тонн картону з різними технічними характеристиками.

Metsa board

Європейський лідер з виробництва картону преміумкласу. Для створення своєї продукції застосовує первинні волокна. Компанія застосовує технології екофрендлі, тому зокрема створює картон з покриттям, що відштовхує вологу. За якістю він нагадує пластмасу, проте його дуже просто переробляти. Продукція безпечна та має попит на підприємствах харчової промисловості та закладах фаст-фуду у якості упаковки харчової продукції.

Київський Картонно-паперовий комбінат

Одне з найбільших підприємств з виробництва картонно-паперової продукції в Європі. Воно забезпечує 30% потреб України у цій продукції, а потужність перероблення вторинної сировини досягає 1500 тонн на добу. Підприємство має замкнений цикл виробництва від збору вторсировини до випуску готової продукції. Компанія реалізує на території країни та далеко за її межами тарний картон, гофрокартон, крейдований і не крейдований картон.

Stora Enso

Шведсько-угорська корпорація, що утворилася у 1998 році шляхом злиття двох компаній. Втім, історія цієї виробничої структури починається багато століть тому. Stora була найстарішою корпорацією на планеті, адже отримала дозвіл на свою діяльність від короля Швеції ще у XIV столітті! На сьогодні корпорація присутня у 35 країнах світу, на її підприємствах працюють 26 тисяч осіб. Концерн є провідним світовим виробником картону з вторинної сировини, проте має в асортименті й картон, створений з первинних волокон. Інноваційний підхід до виробництва дозволяє організувати виробничий процес так, щоб він не завдавав шкоди для екології. Картон виробництва цієї компанії має попит у видавництвах, промислових підприємствах і будівельних компаніях.

Umka

Сербська компанія з виробництва хромового білого картону з вторинної сировини. Потужність підприємств — 130 мільйонів тонн картону з різними видами покриття. Продукція має попит у Сербії та за її межами, зокрема високо цінується на території Європейського Союзу. Компанія випускає картон у листах та рулонах. Ці пакувальні матеріали використовуються у харчовій промисловості, хімічній, легкій, машинобудівній, текстильній, тютюновій та багатьох інших галузях.