У п’ятницю 1 грудня в актовій залі Державної митної служби України заступник голови Владислав Суворов вручив представникам 10 підприємств, які успішно пройшли оцінку, сертифікати АЕО. 
“Ми впевнено крокуємо до європейських стандартів, зокрема, завдяки вам – представникам бізнесу, які забезпечують економічну стабільність країни під час війни та демонструють світу, що Україна здатна боротися за можливість бути повноправним членом Європейського Союзу”, - зазначив заступник голови Державної митної служби України Владислав Суворов під час вітального слова.
 

Держмитслужба ще раз вітає з успішним завершенням процедури оцінки компанії:
1. ТОВ “Фуджікура аутомотів Україна Львів”
2. ТОВ “Schreder”
3. ТОВ “Видавничий дім “Укрпол”
4. МП “Рокада”
5. ТОВ “Склянний альянс”
6. ТОВ “Пластікс-Україна”
7. ПАТ “Одескабель”
8. ПВТП “ДЖІ-ЕН-ЕЛ”
9. ПАТ “Іллічівськзовніштранс”
10. ТОВ “Рехау”.

Від ТОВ «Видавничий Дім «Укрпол» сертифікат АЕО отримав комерційний директор Роман Петриляк. Він щиро подякував керівництву Державної служби України за високу оцінку підприємства та за статус АЕО. «Інститут авторизованого економічного оператора - це міжнародна практика, яка сприяє прозорому та стабільному функціонуванню бізнесу. І в цьому чи не найпершу роль відіграє відповідальне лідерство, яке кожен з вас продемонстрував на високому рівні. Завдяки вашим рішенням ви наближаєте Україну до Угоди про взаємне визнання статусу АЕО з Європейським Союзом. Окрема подяка команді “Видавничий Дім «Укрпол», яка наважилась та успішно пройшла процедуру оцінки для отримання першого в Україні статусу АЕО-Б”, - наголосив Владислав Суворов. 
На сьогодні статус АЕО отримали 18 підприємств, при цьому лише одне підприємство отримало авторизацію АЕО типів «про надання права на застосування спрощень» та «про підтвердження безпеки та надійності». І радісно, що цим єдиним підприємством є ТОВ «Видавничий Дім «Укрпол».