Дорогі фахівці своєї справи, щиро вітаємо вас з вашим професійним святом. Завдяки щоденній кропіткій праці кожного з вас «Видавничий Дім «Укрпол» є лідером серед найбільших та найсучасніших фірм України у галузі поліграфії.

Дякуємо, що в цей нелегкий воєнний час ви вкладаєте свої сили, знання і вміння у розвиток компанії «Укрпол» та неньки України.

Бажаємо вам стабільності, миру, здоров’я, віри в щасливе завтра і звісно, фінансової винагороди за вашу роботу.

Разом до перемоги! Цінуємо вас і пишаємось нашою компанією!

ТОВ «Видавничий Дім «Укрпол» потужний український виробник друкованої продукції, який завоював абсолютну довіру визнаних українських та європейських компаній, успішно працюючи з 1997 року.

Підприємство регулярно оновлює виробничу базу, проходить сертифікацію якості та процесів виробництва згідно зі світовими стандартами, постійно вдосконалює та впроваджує нові міжнародні стандарти, які підтверджують виготовлення продукції на високому рівні якості та безпечності. Усі матеріали та сировина, які використовуються під час виробництва продукції, відповідають європейським стандартам.

На трьох виробничих майданчиках виготовляють картонні та гнучкі упаковки, друкують рекламну поліграфію, журнали та книги. Цехи обладнані сучасним устаткуванням від кращих виробників світу. Робочий штат підприємства налічує понад 600 кваліфікованих працівників. Виробництво розташоване у місті Стрий. А представництва працюють у Києві, Львові, Дніпрі та столиці Польщі — Варшаві.