Увесь український народ, усі хто має можливість підтримує та допомагає Збройним Силам України усім чим може: фінансами, продуктами, транспортом, медикаментами та іншим. Окрім того, до нашої спільної боротьби проти російського агресора залучена велика кількість волонтерів задля адресного забезпечення боєздатності української армії та гуманітарних потреб.

З початку військових дій в Україні до волонтерського руху приєдналася і відома далеко за межами нашої області та України – ТОВ «Видавничий Дім «УКРПОЛ». За дорученням генерального директора підприємства, депутата Стрийської міської ради, політика, мецената, бізнесмена, громадського діяча та спортсмена Сергія Ковальчука доставлялися медикаменти з польського міста Томашів до Львова, а вже звідти по госпіталях Києва. До речі, за його кошти був придбаний бус «Хюндай H-100», який капітально відремонтували, пофарбували, заправили пальним та відправили нашим українським воїнам на передову. Також для потреб Збройних Сил України був переданий вантажний автомобіль «MAN», а також закуплено та передано спальники й каримати. Крім того, транспортом «Видавничого Дому «УКРПОЛ» неодноразово доставлялася гуманітарна допомога з братньої Республіки Польщі для нашої України.

Хотів би зазначити, що активні працівники підприємства у вільний від роботи час збиралися разом і сплели 56 метрів квадратних маскувальної сітки, полущили 30 кг горіхів та виготовили смаколики для наших військових. Це - найменше, що вони могли зробити для Збройних Сил України, яким вкрай необхідна наша допомога та підтримка.

Українці – непереможна нація. За нами правда. З нами – Бог.

Україна є, Україна буде! Рідна Україна – переможе!