У понеділок, 12 грудня ц.р., в головному офісі ТОВ «Видавничий Дім «Укрпол» (м. Стрий, вул. Промислова, 2-А) відбулася непересічна подія.
Благодійний фонд «Інтелект Нації» в особі голови – Ірини Карпінської та ТОВ «Видавничий Дім «Укрпол» в особі генерального директора – Сергія Ковальчука підписали меморандум про співпрацю. Відоме далеко за межами України поліграфічне підприємство «Укрпол» долучилося до ініціативи благодійного фонду «Інтелект Нації» у рамках співпраці з Franklin Covey Education Ukraine та забезпечили можливість дітям військовослужбовців, ВПО, дітям-сиротам безкоштовно пройти освітній курс «Лідер у Мені». Усвідомлюючи ситуацію ТОВ «Видавничий Дім «Укрпол» та благодійний фонд «Інтелект нації» визнають необхідність своєчасного надання допомоги в стабілізації психологічного стану дітей та їх адаптації до життя в нових умовах і обставинах через впровадження та підтримку освітньої програми «Лідер у Мені», яка забезпечить дітей інструментами для задоволення психосоціальних та емоційних потреб, а також для формування життєвої стійкості, що матиме вирішальне значення для швидкого та довгострокового відновлення.    

Цей курс спрямований на формування життєвої стійкості у дітей, що дозволяє ефективно боротися зі стресами, яких на долю цього покоління випало чимало. Це інструмент, що дозволяє змістити фокус дитини на позитив, стати лідером над собою, своїми звичками.
ТОВ «Видавничий Дім «Укрпол» своєю проактивною позицією вже сьогодні змінює на краще майбутнє. Бо майбутнє наше - за дітьми завданням яких буде розвивати врятовану нами для них Україну! Сьогоднішня воєнна реальність потребує рішень для надання комплексної допомоги українським дітям у подоланні посттравматичного синдрому та негативного дитячого досвіду, а також у формуванні життєвої стійкості та формуванні позитивного психічного здоров’я.
Після підписання меморандуму голова благодійного фонду «Інтелект Нації» Ірина Карпінська вручила подяку генеральному директору ТОВ «Видавничий Дім «Укрпол» Сергію Ковальчуку за благодійний внесок на потреби захисників, що виборюють нашу свободу! У важкі часи важлива допомога кожного – спільними зусиллями допомагаємо зберегти життя воїнів і підвищити ефективність їхньої боротьби з ворогом.
Поки ми дружні та єдині, Україна непереможна!