Про важливість якісного локального медіа для розвитку міста, про вплив і місію, про те як йти у ногу з часом, зберігаючи важливе, і про вогонь в очах керівника, як запорука розвитку і зростання.

Газета «Фортуна» – для стриян і про стриян, вже 23 роки є пульсом міста Стрий і регіону. Пройшовши періоди трансформації, відповідаючи на виклики часу, але незмінно була і є поруч для тих, хто без неї ніяк! «Фортуна» виходить щотижня, з регіоном покриття: міста Стрий, Дрогобич, Борислав, Моршин, Трускавець, Сколе.
Кого не запитай у Стрийському районі та ближніх містах, усі чули про газету «Фортуна», адже ще до масового поширення інтернету це був місцевий OLX, де кожен міг розмістити чи знайти потрібне оголошення. Звісно, з розвитком інтернету, оголошення у локальних медіа стали не такими поширеними, проте на локальному рівні вони і далі відіграють важливу роль. Те саме з новинними статтями у час, коли новини з’являються у телеграм-каналах наступної ж хвилини, і ми постійно перебуваємо у суцільному інформаційному потоці.
То яка ж роль відведена для локальних друкованих видань? Оксані Паламар – директору «Укрпол-Медіа» вдалось віднайти цю роль і відповідати викликам часу. Інформаційне поле завжди відіграє вкрай важливу роль для розвитку індивіда, громади, країни в цілому. Тож роль, яку відіграє «Фортуна», розповідаючи та підтримуючи місцевий розвиток – складно переоцінити. У маленьких містечках як Стрий, де кожен знає один одного максимум через 2-3 рукостискання, важливо служити громаді, розуміти що їй потрібно, зберігати автентичність та традиції, розповідати місцеві історії. Для Стриян і про Стриян – гасло, яке повністю відповідає тому, про що пище «Фортуна», а саме: 
Про новини міста та краю.
Про спортивні досягнення стриян.
Про історії успіху місцевих підприємців – цікаво ж дізнатись про улюблену кав’ярню чи перукарню, і про шлях до її створення.
 Про великі підприємства міста та району – далеко на всі жителі знають, що за отим великим парканом виготовляється, та те, що підприємства з невеликого міста Стрий відомі своєю продукцією далеко за межами України.
Про кулінарні рецепти, які не просто чергові рецепти з рубрики, а рецепти, якими ділиться місцевий кухар чи кондитер, знову ж у контексті локальних традицій. Тут і корисні статті від психологів і поради від різнопрофільних лікарів. І звісно привітання з днем народження, кросворди, гороскопи, дитячі розмальовки – кожен тут знайде щось для себе.
З початком війни, після короткої перерви, видання газети відновили. Люди побачили, що газета оживає, і вони теж почали оживати... А ще так важливо йти у ногу з часом і відчувати запит: на обкладинку шукали ілюстрації українських художників на військову тематику, а зараз на обкладинці – роботи штучного інтелекту, які відображають основні події чи емоційний стан тижня, що минув. Те, що пережили українці: дівчина зі свічкою у час блекауту, звільнення Херсону, і всі ті історичні моменти, про які писатимуть у книжках з історії. А також, у «Фортуні» знайдете статті про наших героїв, про військових на передовій, зокрема про місцевий батальйон - 103 окрему бригаду сил територіальної оборони Збройних сил України.