Стрийська міська лікарня отримала нове обладнання від Компанії «І-АР-СІ» (м. Київ), яка є партнером компанії «УКРПОЛ» (м. Стрий), зокрема, Апарат ШВЛ австралійського виробництва для забезпечення газообміну між повітрям (або спеціальною сумішшю) та альвсолярним простором легенів штучним способом і портативну всмоктувальну помпу ac/dc, SUF01-A01, для відсмоктування слизових виділень з організму пацієнта у веденні та лікуванні респіраторних захворювань.

За словами директора Стрийської ЦМЛ Осипа Бегея ці апарати повністю готові до застосування, тобто підключені київськими спеціалістами, а також фахівці зі столиці та Ізраїлю провели навчання з їх використання для місцевих лікарів. Їхня перевага у тому, що вони можуть бути як стаціонарні так і портативні, тобто можуть використовуватися при транспортуванні хворого у швидкій допомозі, в іншому відділенні при інших екстрених випадках. «Це сучасні апарати нового покоління, які власне, призначені для допомоги важко хворих з пневмонією й COVID-19 і яких у нас не було. Наш колектив безмежно вдячний такій благодійній допомозі в особі представника Компанія «І-АлѲ» Сергія Костянтинович Артюха і фірмі «УКРПОЛ» в особі Сергія Миколайовича Ковальчука», – сказав Осип Бегей.

Зазначимо, що фірма «УКРПОЛ» (м. Стрий) та компанія «І-АР-СІ» (м. Київ) є підприємствами одного холдингу і відносяться до соціально відповідального бізнесу. «І-АР-СІ» (Enhanced Resource Company) – професійний дистриб’ютор міжнародного рівня. В Україні працює з 1995 року і просуває передові технології та піклується про довгострокові партнерські відносини з провідними світовими виробниками, а також із компаніями-початківцями. Фірма «Укрпол» з’явилась у 1997 році і з тих пір має репутацію надійного партнера, який виробляє продукцію високої якості. Продумана система роботи та сучасні технології на сьогодні вивели підприємство у провідну поліграфічну компанію. Обидві компанії вважають меценацтво невід’ємною частиною успішного бізнесу.

На презентації апаратів журналістам Сергій Ковальчук наголосив: «Ми вважаємо за потрібне у критичний час боротьби з пандемією акумулювати всі сили для боротьби з коронавірусом та підтримати лікарів, медсестер у їхній нелегкій праці. Звісно ж бажаю, щоб це медобладнання якомога рідше використовувалося. Хотів би, щоб наш приклад благодійності став прикладом для наслідування і  повертав віру в людяність і безкорисливість».