Наші клієнти – Ukrpol

Наші клієнти

news icon
Nestle
Міжнародна корпорація, яка реалізує власну стратегію забезпечення продуктами людей і не тільки людей. Чи не найвідомішою продукцією компанії є дитяче харчування, проте в Україні компанія випускає різноманітні солодощі та продукти швидкого приготування. Компанія має виробничі потужності у 86 країнах світу, а кількість її працівників сягає майже чверті мільйона осіб! Компанія турбується про ефектний вигляд та безпеку упаковки для своєї продукції, тому обирає "Укрпол" у якості постійного постачальника упаковки.
news icon
Mondelez
Американська транснаціональна корпорація, що посідає другу позицію у світовому рейтингу за обсягом виробленої продукції. Компанія має 9 дослідницьких центрів та 168 підприємств. В Україні цій корпорації належать Тростянецька шоколадна фабрика та ТОВ ""Чіпси Люкс". І хоч продукція компанії має прекрасну репутацію завдяки своїй якості, компанія приділяє увагу вишуканому дизайну упаковок, їхній надійності та безпечному складу. Все це забезпечує своєю продукцією компанія "Укрпол".
news icon
Vodafone
Компанія, яка обслуговує потреби 700 мільйонів абонентів у 25 країнах світу та партнерські угоди з операторами ще у 44 країнах. Vodafon пропонує якісний і доступний телефонний та інтернет-звʼязок. Технологічний розвиток оператора дозволяє забезпечувати 3-G s 4-G зв’язок. Бренд активно запроваджує супутні послуги, наприклад, VodafonBook, тому потребує рекламних матеріалів, особливих видів упаковки та інших товарів. Для задоволення багатьох потреб компанія замовляє поліграфічні вироби у нашої поліграфічної фірми.
news icon
Київстар
Українська компанія телекомунікаційного зв’язку, що обслуговує потреби більш як 26 мільйонів абонентів тільки в Україні. Покриття "Київстар" вважається кращим в Україні, адже послуги бренду доступні 99% населення, включаючи прибережні та гірські території. Компанія розвиває супутні послуги та проявляє соціальну відповідальність, заснувавши низку благодійних програм. "Укрпол" є постійним партнером, який надає компанії поліграфічні послуги лідеру українського ринку комунікацій.
news icon
Roshen
Найбільша кондитерська корпорація не лише України, але й Східної Європи. Компанія реалізує легендарні солодощі — "Київський торт", "Київ вечірній", "Червоний мак" тощо. Компанія значну частину виробленої продукції імпортує в різні країни світу. Значна кількість продукції пропонується в безпечній, акуратній та стильній картонній упаковці, виготовленій компанією "Укрпол".
news icon
Фармак
Український лідер виробництва ліків. Експортує продукцію в понад 20 країн світу і щороку завдяки інноваційним розробкам у 9 лабораторіях презентує близько 20 нових препаратів. Продукція відповідає світовим стандартам. Компанія входить до переліку кращих роботодавців України та найбільших платників податків у державі. А компанія "Укрпол" сприяє цьому успіху, створюючи картонні упаковки та поліграфічні вироби для цієї фірми.
news icon
Unilever
Нідерландсько-британська корпорація, яка на території України створює та розфасовує чаї марок Brook Bond, Lipton, Бесіда. Слід зазначити, що в інших країнах корпорація виробляє спеції, приправи, товари побутової хімії та особистої гігієни. Компанія потребує нашої продукції для розвитку бізнесу на українському ринку — і "Укрпол" задовольняє всі запити цієї корпорації.
news icon
АВК
Кондитерська компанія, яка входить в топ-100 компаній такого спрямування у світі. Продукція відповідає європейським стандартам реалізується не тільки на території України, але й у країнах Євросоюзу. Серед продукції — цукерки, батончики, печиво. Компанія відома тим, що розробила низку різновидів кондитерських виробів для людей з діабетом, а також має лінійку здорових ласощів, які створені зі злаків та інших компонентів, що принесуть не тільки задоволення, але й користь організму. Компанія обрала у якості партнера "Укрпол", оскільки ми пропонуємо доступні за ціною, ефектні та безпечні картонні вироби для транспортування продукції.
news icon
Дарниця
Компанія, що є одним з лідерів українського ринку фармацевтичних препаратів. Кожна сьома упаковка ліків в українських аптеках — продукція виробництва компанії "Дарниця". Підприємство є українським лідером з клінічних досліджень біоеквівалентності. Компанія є нашим постійним замовником
news icon
Lifecell
Компанія, яка набуває все більшої популярності на території України. Її власником є міжнародна корпорація Turkcell. Про те, наскільки активно розвивається цей оператор, свідчить той факт, що компанія є технологічним спонсором збірної України з футболу та веде низку соціальних проектів у державі. Поліграфічні послуги "Укрпол" допомагають компанії активно розвиватися.
news icon
Ahmad Tea
Компанія була заснована в Англії як підприємство, метою якого є підтримка традиції сімейного чаювання. Унікальні купажі чаю, що набули популярності у всьому світі, прийшлися до смаку й українським споживачам, тому компанія для українських поціновувачів чаю створила лінійку розфасованих продуктів. "Укрпол" надає цій компанії стильну, якісну й безпечну упаковку для чаїв, що допомагає компанії привернути увагу до своєї продукції.
news icon
Jacobs
Найвідоміша та найпопулярніша в Україні кава. Компанія, яка її випускає, була заснована як підприємство для створення кондитерських виробів же у ХІХ столітті, проте саме кава, яку почали обсмажувати й продавати в 1934 році, принесла компанії справжнє світове визнання. Компанія є постійним замовником поліграфічної продукції "Укрпол".
news icon
Arterium
Заснована в 2005 році українська фармакологічна компанія. На сьогодні вона досягла настільки високого рівня розвитку, що представництва компанії присутні в пʼяти країнах СНД, а препарати виробництва "Артеріум" пройшли сертифікацію й можуть експортуватися в низку країн світу. Наша поліграфічна продукція допомагає компанії досягати нових вершин. "Укрпол" — це складова частина успіху найбільших та найпотужніших корпорацій, присутніх на ринку України!
news icon
McDonald's
Американська корпорація, до 2010 року найбільша у світі мережа закладів швидкого харчування. За підсумками 2010 року компанія займає друге місце за кількістю ресторанів у всьому світі. Штаб-квартира компанії розташована в Чикаго, США. Вже багато років компанія McDonald's є нашим постійним клієнтом.