Про компанію – Ukrpol

Про компанію

 • 1997
 • 2000
 • 2004
 • 2005
 • 2010
 • 2015
 • 2019

1997

Початок роботи підприємства
Компанія «Укрпол» з’явилась у 1997 році і з тих пір створила собі репутацію надійного партнера, який виробляє продукцію високої якості. Засноване Сергієм Ковальчуком підприємство позиціонувало себе як друкарня оперативного друку. Продумана система роботи та сучасні технології стали причиною того, що на сьогодні підприємство стало провідною поліграфічною компанією.
news icon

2000

news icon
Інновації: запровадження виробництва етикеток з оздобленням фольгою
У 2000 році компанія «Укрпол» розростається і її цехи займають площу 1 000 м². Це дало змогу встановити нове обладнання й запровадити виробництво нової продукції — оздоблених фольгою етикеток.

2004

Розширення підприємства
У 2004 році попит на продукцію змусив значною мірою розширювати виробництво. Нова виробнича площадка підприємства займала площу 5 000 м². Асортимент також розширився, основними видами продукції, що користувались найбільшим попитом були паперові етикетки, книги та рекламно-журнальна продукція.
news icon

2005

news icon
Нарощення додаткових виробничих потужностей
З 2005 по 2007 роки підприємство удосконалює технології та розширює виробництво, а в 2008 році «Укрпол» встановлює нові стандарти перевірки якості. Відтепер він працює за стандартом ISO 9001:2008.

2010

Другий майданчик для виробництва
У червні 2010 року компанія створила другий виробничий майданчик площею 10 000 м². Сучасне обладнання, встановлене на цій площі, призначене для виготовлення картонної упаковки, затребуваної в різних галузях — харчовій, алкогольній, фармацевтичній, парфумерно-косметичній, для упакування продукції побутової хімії тощо. В цьому корпусі також розміщений головний офіс компанії.
news icon

2015

news icon
Нові технології у виробництві
2015 – 2017 роки були зосереджені на збільшенні виробничих ліній та розширенні виробничих потужностей. Це дозволило наносити голограми, вкривати вироби ламінацією, створювати 3D упаковки, конверти та інші види продукції. Одночасно були запроваджені нові стандарти виробництва : Управління якістю ISO 9001:2015 (ДСТУ 9001-2015), Безпечності харчових продуктів ISO 22000:2005 (HACCP) , Добровільної лісової сертифікації FSC® , Менеджменту безпечних харчових продуктів FSSC 22000.

2020

Відкриття дільниці гнучкої упаковки
2019 рік для підприємства завершився відкриттям дільниці з виготовлення гнучкої упаковки для фармацевтичної, харчової та побутової промисловості. У 2020 році «Видавничий Дім «Укрпол» провів ресертифікацію стандарту ISO 9001:2015 та здійснив перехід на нові версії стандартів ISO 22000:2018 та FSSC 22000 (ver. 5). На сьогодні нашими партнерами є чимало вітчизняних та іноземних компаній, які працюють у різних галузях. Компанія «Укрпол» має ідеальну репутацію й розширює не тільки свій асортимент, але й кількість представництв в різних регіонах. Наразі наші представництва відкриті в Києві, Львові, Дніпрі та столиці Польщі - Варшаві.
news icon

Наші перспективи

Компанія «Укрпол» уже має репутацію надійного постачальника високоякісної продукції. Проте ми щодня вдосконалюємося. Наша компанія покращує технічне оснащення й запроваджує інноваційні технології виробництва. Наш контроль за якістю продукції виконується на достойному рівні, тому продукція відповідає світовим стандартам. І стандарти підприємства постійно підвищуються! Інфраструктура підприємства зручна і для наших працівників, і для клієнтів. Особливу увагу ми приділяємо репутації підприємства. Ми пам’ятаємо, що один задоволений клієнт приводить трьох інших клієнтів, а кожен незадоволений йде й забирає з собою ще 15 споживачів! Кожен з наших клієнтів впевнений у тому, що наша продукція якісна, надійна та безпечна. Окремо адміністрація підприємства працює над покращенням умов роботи для персоналу, адже тільки в належних умовах працівники можуть активно самовдосконалюватися, від чого виграє і виробничий процес, а значить — кожен клієнт компанії «Укрпол»! Вдосконалення виробничого процесу починається з адміністрації підприємства — й завершується підвищенням рівня компетентності кожного працівника, навіть того, який виконує найпростіші функції.

about icon

Стратегічна мета підприємства

 • Стратегічна мета компанії — випуск продукції не лише зручної, ефектної та надійної, але й безпечної для здоров’я споживача.
 • Для цього компанія постійно вдосконалює процеси управління виробництвом, комунікації на всіх рівнях та технології створення продукції.
 • Ми максимально точно дотримуємося вимог клієнтів щодо стандартів безпеки упаковки чи іншої продукції.
 • Наша продукція має завжди відповідати національним та світовим стандартам безпеки.
 • Для цього застосовуються інноваційні технології виробництва. Ми старанно відстежуємо появу нових технологій і впроваджуємо ці технології на наших виробничих потужностях.
 • Наша продукція отримує високі оцінки на виставках, організованих нашими партнерами, які виробляють поліграфічне устаткування — HEIDELBERG, BOBST, NISSA, «Українська поліграфічна група».

Стандарти якості

Для того, щоб клієнти були задоволеними, ми використовуємо сучасні матеріали та інноваційні технології. Ретельний добір якісної сировини відбувається з дотриманням усіх вимог чинного законодавства та санітарних норм. Ми мінімізували вплив людського фактору завдяки запровадженню в 2007 році автоматизованої системи управління технологічними процесами виробництва – A-System. Автоматика не втомлюється й не відволікається, тож таке рішення не лише мінімізує відсоток браку, але й оптимізує роботу і дозволяє виконувати всі замовлення в стислі терміни.

about icon

Всі виробничі процеси проходять сертифікацію і відповідають світовим стандартам:

 • Система управління якістю ISO 9001:2015
 • Система безпечності харчових продуктів ISO 22000:2018 (HАССР)
 • Cистема менеджменту безпеки харчових продуктів FSSC 22000 v.5-0
 • Система добровільної лісової сертифікації за міжнародною схемою FSC® - (FSC C128653) (SGSCH-COC-010629)
 • Глобальний стандарт для пакувальних матеріалів BRCGS

На запрошення наших партнерів – виробників поліграфічного обладнання, ми – постійні учасники виставок за участю відомих фірм виробників та їхніх представників: HEIDELBERG, BOBST, NISSA, «Українська поліграфічна група».

Виготовлення картонної упаковки
Виготовлення рекламної та книжково-журнальної продукції
Виготовлення гнучкої упаковки