Kontakt

Siedziba i
Produkcja Platforma nr 1:

ul. 2a przemysłowe na stry, obwód lwowski, Ukraina, 82400
tel. / fax: +38 (03245) 25/04/63
tel. / fax: +38 (03245) 4-25-73 - Biuro sprzedaży
E-mail: ukrpol@ukrpol.ua

Platforma produkcyjna 2             
                

z Stry, obwód lwowski,
ul. Nowakowski, 7
tel. / fax: +38 (03245) 4-13-54
E-mail: ukrpol@ukrpol.ua             

Dyrektor Generalny:

Kowalczuk Serhiy
E-mail: ukrpol@ukrpol.ua

Dyrektor:

Matsyshyn Oleg
E-mail: Oleg.Matsyshyn@ukrpol.ua

Dyrektor techniczny:

Chornei Vasyl
e-mail: Vasyl.Chornei@ukrpol.ua

Dyrektor Finansowy:
Palko Svitlana
E-mail: ukrpol@ukrpol.ua

Dyrektor Handlowy:

Petryliak Roman
E-mail: Roman.Petryliak@ukrpol.ua

Kierownik działu sprzedaży opakowań:

Kowalczuk Oleksandr
e-mail: Oleksandr.Kovalchuk@ukrpol.ua

Kierownik działu sprzedaży produkcji reklamowej

Kachorovska Lesia
e-mail: Lesya.Kachorovska@ukrpol.ua

Kierownik Zaopatrzenia:

Bandurovych Oleg
E-mail: Oleg.Bandurovych@ukrpol.ua ‘

Przedstawicielstwa:

Kijów:

Levkovskyi Sergey
02192 Darnitckiy Boulevar, 5/9
tel. +38 (044) 543 58 41
kom.: +38 (050) 43 02 709
E-mail: Sergiy.Levkovskiy@ukrpol.ua

Dniepropetrowsk:

Stepanovych Vyacheslav

tel.: +38 056 370 12 29
fax: +38 056 374 57 78
E-mail: Vyacheslav.Stepanovych@ukrpol.ua

Lwów

Pecheniuk Igor

tel / fax: +38 (032) 242-61-92
E-mail: Igor.Pechenyuk@ukrpol.ua

Tarnopol

Sydorovych Roman
tel.:. +38 (050) 671 63 77
E-mail: Roman.Sydorovych@ukrpol.ua
Kornay Vladimir Semenovich
tel.:. +38 (050) 430 79 86
E-mail: Volodymyr.Kornay@ukrpol.ua

Przedstawicielstwo w Polsce:

Kowalczuk Mikołaj

tel.: +48737465733

E-mail: kowalczuk.mikolaj@gmail.com