Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук відвідав поліграфічну фірму «УКРПОЛ»

У понеділок, 21 березня, головний офіс та виробничі цехи поліграфічної фірми «УКРПОЛ» відвідав Надзвичайний та Повноважний Посол Канади в Україні Роман Ващук. Хотілося б  відзначити, що «УКРПОЛ» вчетверте поспіль перемагає у номінації «Краще мале підприємство Львівщини». Таким чином, відвідини делегацією посольства Канади в Україні є черговим проявом визнання для нашої поліграфічної компанії. Поважного гостя особисто зустріли: генеральний директор поліграфічної фірми «УКРПОЛ» Сергій Ковальчук та міський голова Стрия Роман Шрамов’ят.

Сергій Ковальчук розповів почесним гостям історію розвитку фірми та ознайомив з потенційними можливостями надсучасного виробництва, технологічні лінії якого випущені всесвітньовідомими лідерами поліграфічного обладнання. З цієї розповіді гості дізналися, що «УКРПОЛ» входить у трійку найбільших та найсучасніших поліграфічних фірм України, яка забезпечує своєю продукцією визнані українські та європейські фармацевтичні, косметичні, харчові та інші компанії.

Посол Роман Ващук подякував керівництву поліграфічної фірми «УКРПОЛ» за запрошення відвідати дане підприємство та дуже високо оцінив якість продукції, яку він тримав у своїх руках. «Це була пізнавальна поїздка. Я, як кожен споживач, ніколи не задумувався наскільки складним є виробництво упаковки чи етикетки. Тепер я вже краще знаю як оцінювати те, що потрапляє мені до рук у супермаркеті чи магазині, –  сказав Роман Ващук.

У свою чергу Сергій Ковальчук щиро подякував Роману Ващуку та Роману Шрамов’яту за теплі слова на адресу підприємства, яке він очолює, і зазначив,  що  «УКРПОЛ» має чим похвалитися і завжди прагне бути серед лідерів. «Це є стимулом для подальшого розвитку та конкуренції з іноземними виробниками», – зазначив Сергій Ковальчук.

На згадку про перебування на поліграфічній фірмі «УКРПОЛ» Сергій Ковальчук подарував Роману Ващуку та Роману Шрамов’яту книги, а також іншу поліграфічну продукцію, виготовлену на поліграфічній фірмі «УКРПОЛ».

DSC08368