Контакти

Головний офіс та
виробнича площадка №1:

вул. Промислова, 2а
м. Стрий, Львівської області, Україна, 82400
тел./факс: +38 (03245) 4-25-63
тел./факс: +38 (03245) 4-25-73 - Відділ збуту
е-mail: ukrpol@ukrpol.ua

Виробнича площадка №2

м. Стрий, Львівської області,
вул. Новаківського, 7
тел./факс: +38 (03245) 4-13-54
е-mail: ukrpol@ukrpol.ua

Генеральний директор:

Ковальчук Сергій Миколайович
е-mail: ukrpol@ukrpol.ua

Директор ТОВ “Видавничий дім Укрпол”:

Мацишин Олег Михайлович
е-mail: Oleg.Matsyshyn@ukrpol.ua

Технічний директор:

Чорней Василь Дмитрович
е-mail: Vasyl.Chornei@ukrpol.ua

Фінансовий директор:

Палько Світлана Георгіївна
е-mail: ukrpol@ukrpol.ua

Комерційний директор:

Петриляк Роман Степанович
е-mail: Roman.Petryliak@ukrpol.ua

Начальник відділу збуту картонної упаковки:

Ковальчук Олександр Сергійович
e-mail: Oleksandr.Kovalchuk@ukrpol.ua

Начальник відділу збуту етикетки та РЖП:

Качоровська Леся Зіновіївна
e-mail: Lesya.Kachorovska@ukrpol.ua

Начальник відділу постачання:

Бандурович Олег Володимирович

е-mail: Oleg.Bandurovych@ukrpol.ua

Представництва:

м. Київ

Левковський Сергій Олександрович
02192 Дарницький бульвар, 5 офіс № 9
тел.+38(044) 543 58 41
моб: +38(050) 43 02 709
е-mail: Sergiy.Levkovskiy@ukrpol.ua

м. Дніпропетровськ

Степанович В’ячеслав Ігорович
49047 вул. Шевченка, 53 А
тел: +38 056 370 12 29
факс: +38 056 374 57 78
е-mail: Vyacheslav.Stepanovych@ukrpol.ua

м. Львів

Печенюк Ігор Миколайович
вул. Перфецького, 21, офіс 39
тел/факс: +38 (032) 242-61-92
е-mail: Igor.Pechenyuk@ukrpol.ua

м. Тернопіль

Сидорович Роман Орестович
моб.: +38 (050) 671 63 77
е-mail: Roman.Sydorovych@ukrpol.ua
Корнай Володимир Семенович
моб.:+38(050) 430 79 86
е-mail: Volodymyr.Kornay@ukrpol.ua

Представництво в Польщі

Ковальчук Микола Сергійович

м.Варшава

моб.: +48 737465733

e-mail: kowalczuk.mikolaj@gmail.com