Про компанію – Ukrpol

Про компанію

 • 1997
 • 2000
 • 2004
 • 2005
 • 2010
 • 2015
 • 2020

1997

Початок роботи підприємства
Історія компанії починається в далекому 1997 році. Сергію Миколайовичу Ковальчуку (генеральному директору компанії “Укрпол”) спадає на думку заснувати друкарню оперативного друку. Як виявилося пізніше, інтуїція Сергія Миколайовича не підвела, і компанія “Укрпол” поступово виросла до однієї з найбільших поліграфічних фірм на ринку України.
news icon

2000

news icon
Запровадження нового продукту: Етикетки з оздобленням фольгою
У 2000 році «Укрпол» освоює приміщення площею 1 000 м². Через два роки компанія розпочинає виготовлення етикеткової продукції з можливістю оздоблення її фольгою.

2004

Нова виробнича площадка підприємства
Нова виробнича площадка підприємства, площею 5 000 м², була задіяна влітку 2004 року. Основною продукцією, яка виготовляєтья в цехах цього виробничого комплексу є етикетки з паперу різної складності, книжкова та рекламно-журнальна продукція
news icon

2005

news icon
Нарощення додаткових виробничих потужностей.
У період з 2005 по 2007 роки проходить інсталяція обладнання для нарощення додаткових виробничих потужностей. У 2008 році «Укрпол» впроваджує систему управління якістю згідно стандарту ISO 9001:2008.

2010

Друга виробнича площадка
Друга виробнича площадка, площею 10 000 м² та повністю оснащена новітнім обладнанням була задіяна в червні 2010 року. Тут сконцентровані основні виробничі потужності підприємства, які дозволяють виготовляти найрізноманітніші види картонної упаковки для виробників харчової, фармацевтичної, парфумерно-косметичної, тютюнової, алкогольної промисловості, товарів побутової хімії та непромислової групи. В цьому корпусі також розміщений головний офіс компанії.
news icon

2015

news icon
Активний ріст компанії
2015 – 2017 роки це період збільшення парку обладнання, та виробничих площ, що дало можливість наносити голограми, ламінацію, виготовляти 3D упаковки, конверти. Це також період впровадження нових сертифікатів: - Управління якістю ISO 9001:2015 (ДСТУ 9001-2015) - Безпечності харчових продуктів ISO 22000:2005 (HACCP) - Добровільної лісової сертифікації FSC® - Менеджменту безпечних харчових продуктів FSSC 22000 Протягом останніх років компанія активно займається нарощенням виробничих потужностей, збільшенням парку обладнання, освоєнням нових технологій та пошуком нових ринків.
news icon

2020

Інсталяція новітнього обладнання
У 2020 році відбудеться інсталяція новітнього обладнання для глибокого друку та планується впровадження сертифікату BRC. За роки успішної діяльності фірма «Укрпол» заробила авторитет багатьох замовників і налагодила партнерські зв'язки з відомими українськими та іноземними виробниками різних промисловостей. Розширення географії партнерських стосунків зумовило створення представництв фірми «Укрпол» в інших містах України. На сьогоднішній день замовники мають змогу налагоджувати і підтримувати зв'язки з підприємством у Києві, Львові, Тернополі, Дніпропетровську та Варшаві (Польща).
news icon

Ми набагато більше, ніж друкарня. Ми застосовуємо нові технології, дотримуючись перевірених часом традицій, технічні ноу-хау і творчий талант. Ми надаємо персональний сервіс і допомагаємо створювати продукти, які допомагають нашим клієнтам рости!

Стратегія підприємства направлена на збільшення обсягів і розширення асортименту продукції, що випускається. Головною метою «Видавничого Дому» Укрпол» є постійне і максимальне задоволення потреб замовників, у високоякісних поліграфічних послугах.

about icon

Наші головні задачі

 • Підтримка і зміцнення репутації підприємства, як надійного постачальника продукції щонайвищої якості та безпечності
 • Підтримка і вдосконалення інфраструктури підприємства
 • Впровадження прогресивних організаційно-технічних заходів для підвищення ефективності виробництва і забезпечення якості і безпеки продукції
 • Підтримка і зміцнення репутації підприємства, як надійного постачальника продукції щонайвищої якості та безпечності; Підтримка і вдосконалення інфраструктури підприємства; Впровадження прогресивних організаційно-технічних заходів для підвищення ефективності виробництва і забезпечення якості і безпеки продукції Підвищення рівня задоволеноaсті персоналу підприємства Забезпечення належних умов праці; Підвищення конкурентоспроможності продукції; Поліпшення рівня обслуговування замовників; Підвищення рівня компетентності персоналу.
 • Підвищення конкурентоспроможності продукції
 • Поліпшення рівня обслуговування замовників
 • Підвищення рівня компетентності персоналу

Це досягається шляхом

 • Постійного вдосконалення системи менеджменту підприємства
 • Використання передових технологій і сучасних, матеріалів, орієнтації 
на передові світові досягнення і досвід
 • Впровадження сучасних методів контролю якості продукції

Виготовляючи тільки високоякісну продукцію, своєчасно виконуючи cвої зобов’язання, ми виправдовуємо очікування і потреби наших найвибагливіших замовників.

Управління Якістю

Гарантія високої якості та безпечності нашої продукції досягається шляхом функціонування системи управління якістю ISO 9001:2015 (ДСТУ 9001-2015), системою безпечності харчових продуктів ISO 22000:2005 (HАССР), системою добровільної лісової сертифікації за міжнародною схемою FSC® та системою менеджменту безпеки харчових продуктів FSSC 22000. Продукція підприємства виробляється з високоякісної сировини з дотриманням всіх вимог законодавства, вимог нормативних документів, санітарних норм і правил, що дозволяє забезпечити досягнення лідируючих позицій на вітчизняному ринку поліграфії. В 2007 році впроваджена автоматизована система управління технологічними процесами виробництва – A-System. Вона оптимізує роботу, налагоджує взаємодію всіх підрозділів виробництва, що позитивно впливає на терміни і якість виконання замовлень.Ефективно працює відділ технічного контролю здійснюючи контроль на всіх етапах виробничого процесу. Це дозволяє запобігти випуску бракованої продукції.

about icon

Стратегічною метою підприємства у сфері якості і безпеки продукції є:

 • Задоволення потреб замовників і споживачів в якісній і безпечній для здоров’я продукції
 • Удосконалення управління виробництвом
 • Поліпшення якості всіх процесів і продукції, поліпшення взаємовідносин на виробництві
 • Забезпечення виконання вимог замовників щодо безпечності нашої продукції.

Політика у сфері якості і безпеки продукції підприємства направлена на:

 • Досягнення рівня національних та світових стандартів якості і безпеки продукції, шляхом ухвалення збалансованих рішень і оперативного їх впровадження, використання новітніх безпечних технологій та методів
 • Забезпечення максимального задоволення вимог замовників у сфері якості продукції

На запрошення наших партнерів – виробників поліграфічного обладнання, ми – постійні учасники виставок за участю відомих фірм виробників та їхніх представників: HEIDELBERG, BOBST, NISSA, «Українська поліграфічна група».

Виготовлення картонної продукції
Виготовлення книжково-журнальної продукції
Виготовлення гнучкої упаковки